Chef's İstanbul marka güvencesi ile kendi işinizin sahibi olun!

Chef's İstanbul marka güvencesi ile kendi işinizin sahibi olun!

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi uygun koşullarda franchising veriyor

Franchising sistemi ile her ilde bir Chef's İstanbul...

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi olarak özellikle kadın girişimcilere yönelik, uygun koşullarda farklı bir franchsing sistemi ile hem "işin ustası" hem de "iş sahibi" olma fırsatı veriyoruz.


2004 yılında İstanbul İstiklal Caddesi'nde açılan ve halen İstanbul Gümüşsuyu'ndaki merkezinde hizmete devam eden Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi bir aile şirketi olup Yemek Danışmanı, Yazar ve Mutfak Eğitmeni Gülhan Kara tarafından kurulmuştur. Marka sahibi Mustafa Kara olup Merkez Şube işletmesi ilk franchaise anlaşması ile Tülay Tuna'ya verilmiştir. 

10. yılında franchsing ile her ilde bir "Pastacılık Atölyesi" açma kararı almıştır. Alanında tescilli ve güven kazanmış olarak bilinen Chef's İstanbul'un hedefi: son yıllarda giderek önem kazanan ve kadınlar tarafından çok ilgi gören "pastacılık" alanında her ilde bir Chef's İstanbul şubesi açmak...

Sizin de hayalinizde hem bir eğitim atölyesi açmak, öğrendiklerinizi öğreterek, tasarlayarak ve üreterek kendi işinizi yapmak ve "kendi işinin sahibi bir pastacı olmak" varsa bizi arayın, görüşelim...

  • Kimler Chef's İstanbul Pastacılık Atölyesi açabilir?                              

Başta Kadın girişimcileri desteklemek ve kadınlara meslek edindirerek istihdam yaratmak yoluyla kadının ekonomik ve sosyal hayattaki gücünü artırma, emeğini, yeteneğini değerlendirme hedefi ile franchsing sistemiyle dileyen herkes Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi açabilir. Kendine güvenen, çalışkan, girişimci, insan ilişkileri iyi, mutfağı ve üretmeyi seven, kendisi için güzel şeyler yapmak ve stresten uzak keyifli ve bereketli bir kazanç isteyen her girişimci Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi açabilir.
                         

Chef's İstanbul Pastacılık Atölyesi'nde sistem nasıl işliyor?

Bu sistemde, haftanın 7 günü işleyen, pastacılık kurslarının verildiği butik bir eğitim ve üretim merkezi olarak özel siparişlerin alınıp üretildiği ve günlük üretimlerin satıldığı bir mutfak atölyesi sistemidir. Amatörlerin eğlenmek, üreterek iyi vakit geçirmek, hobisini geliştirmek ve stres atmak için; profesyonel amaçlı girişimde bulunacakların da temel pastacılık eğitimi almaya geldikleri sistem keyfili bir kazanç fırsatı sunmaktadır. Eğlenirken öğrenilen bu sistem sayesinde pek çok kadın girişimci, hayalinin mesleğine kavuşmuş oluyor.  

Chef's İstanbul adı altında açacağınız atölyenizde hizmet alanınızı sınırlayabilirsiniz.
Dilerseniz sadece kurabiyeler ve makaronlar ya da cupcake'ler üzerine yoğunlaşarak çalışabilir; dilerseniz sadece kutlama pastaları, butik, dekoratif şeker hamuru pasta tasarımları veya gurme butik el yapımı çikolatalar üzerine çalışabilirsiniz. Anlaşma kapsamında bizden alacağınız eğitim tatlı - tuzlu tüm pastacılık ürünlerini kapsamaktadır. Dilerseniz kurslarınızın yanısıra üretim-satış yapabilirsiniz. Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi merkezinde bulunan tüm kurslar çalışma alanınızda olmak zorunda değildir.  Böylece yatırımınızı ve atölye kurulumunuzu bütçenize uygun halde yapabilirsiniz.                              

Chef's İstanbul Pastacılık Atölyesi açmak için:

Bu işe başlamak için pastacılık alanında herhangi bir eğitiminizin veya tecrübenizin olmasına gerek yok. İşletmeye dair tüm bilgiler tarafımızdan franchise kapsamında verilecektir.

Anlaşma kapsamında tarafınıza sağlanacak olan hizmetler şunlardır:

* Atölyenin kurulum aşamasında danışmanlık ve yönlendirme, ihtiyaçların belirlenmesi;
* Size ve eğitmenlerinize sistemin aktarılarak eğitim verilmesi;
* Açılış öncesi hazırlık aşamasında danışmanlık desteği;
* Sosyal medyada duyuru ve tanıtım desteği;
* Tüm kurs programının içeriğini ve satışını yapacağınız ürünlerin uygulanabilir reçetelerini kapsayan kurs kitapçığı. 

* HER İL İÇİN FRANCHISE BEDELİ FARKLIDIR. Detaylaı bilgi için arayınız. 

Detaylı bilgi için: 0532 748 72 22 Mustafa Kara

FRANCHISE BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ