Chef's İstanbul marka güvencesi ile kendi işinizin sahibi olun!

Chef's İstanbul marka güvencesi ile kendi işinizin sahibi olun!

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi uygun koşullarda franchising veriyor

Franchising sistemi ile her ilde bir Chef's İstanbul...

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi olarak, uygun koşullarda farklı, kolay bir franchsing sistemi ile "iş sahibi" olma fırsatı veriyoruz.

2004 yılı Ekim ayında İstanbul İstiklal Caddesi'nde açılan ve halen İstanbul Gümüşsuyu'ndaki merkezinde hizmete devam eden Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi bir aile şirketi olup Yemek Danışmanı, Yazar ve Eğitmen Şef Gülhan Kara tarafından kurulmuş ve ilk eğitimler kendisi tarafından 15 Ekim 2004 yılında verilmeye başlanmıştır. Taksim Gümüşsuyu'nda bulunan Merkez Atölye'nin işletmeciliği, franchaise anlaşması ile Tülay Tuna tarafından yönetilmektedir. 

Franchsing ile her ilde bir "Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi"!

Alanında tescilli ve güven kazanmış, Türkiye'nin ilk düzenli pastacılık ve aşçılık eğitimleri,özel kursları ve workshop'ları ile tanınan bir marka olan Chef's İstanbul ismi altında, siz de son yıllarda giderek önem kazanan aşçılık ve pastacılık kursları atölyesi açabilirsiniz.

Sizin de hayalinizde hem bir eğitim atölyesi açmak ve üreterek kendi işinizi yapmak varsa bizi arayın, görüşelim...

  • Kimler Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi açabilir?                              

Kendine güvenen, çalışkan, girişimci, insan ilişkileri iyi, mutfağı ve üretmeyi seven, kendisi için güzel şeyler yapmak ve stresten uzak keyifli ve bereketli bir kazanç isteyen; hobisini kazanca çevirmek isteyen her girişimci Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi açabilir.
                         

Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi'nde sistem nasıl işliyor?

Bu sistemde, haftanın 7 günü işleyen, pastacılık ve yemek kurslarının verildiği uygulamalı, butik bir eğitim sistemidir.
Amatörlerin eğlenmek, üreterek iyi vakit geçirmek, hobisini geliştirmek ve stres atmak için; profesyonel amaçlı girişimde bulunacakların da temel pastacılık ve aşçılık eğitimi almaya geldikleri sistem keyfili bir kazanç fırsatı sunmaktadır. Eğlenirken öğrenilen bu sistem sayesinde pek çok kadın girişimci, hayalinin mesleğine kavuşmuştur.  

Chef's İstanbul adı altında açacağınız atölyenizde hizmet alanınızı sınırlayabilirsiniz.
Dilerseniz sadece kurabiyeler ve makaronlar ya da cupcake'ler üzerine yoğunlaşarak çalışabilir; dilerseniz sadece kutlama pastaları, butik, dekoratif şeker hamuru pasta tasarımları veya gurme butik el yapımı çikolatalar üzerine çalışabilirsiniz. Anlaşma kapsamında bizden alacağınız eğitim tatlı - tuzlu tüm pastacılık ürünlerini kapsamaktadır. Dilerseniz kurslarınızın yanısıra üretim-satış yapabilirsiniz. Chef's İstanbul Mutfak Atölyesi merkezinde bulunan tüm kurslar çalışma alanınızda olmak zorunda değildir.  Böylece yatırımınızı ve atölye kurulumunuzu bütçenize uygun halde yapabilirsiniz.                              

Anlaşma kapsamında tarafınıza sağlanacak olan hizmetler şunlardır:

* Atölyenin kurulum aşamasında danışmanlık ve yönlendirme, ihtiyaçların belirlenmesi;
* Size işletme sisteminin aktarılması,
* Açılış öncesi hazırlık aşamasında danışmanlık desteği;
* Sosyal medyada duyuru ve tanıtım desteği;
* Tüm kurs programının içeriğini ve satışını yapacağınız ürünlerin uygulanabilir reçetelerini kapsayan kurs kitapçığı. 

Franchise hakkında sormak istediğiniz detaylar için aşağıdaki numaradan ile Mustafa Kara veya Gülhan Kara iletişime geçebilirsiniz. 

 0532 748 72 22