PROFESYONEL PASTACILIK EĞİTİMİ ( MESLEKİ EĞİTİM)

Pastacılığın “master”ını burada yapın!

PROFESYONEL PASTACILIK EĞİTİMİ ( MESLEKİ EĞİTİM)

Neden yapmayı sevdiğiniz iş gerçekten “işiniz” olmasın?
  • Dönem: HAFTA İÇİ PROGRAMI
  • Başlangıç Tarihi: 22.07.2024
  • Süre: 5 Ay (2,5 Ay Uygulamalı Eğitim - 2,5 Ay Staj)
  • Eğitim Günleri: PAZARTESİ-SALI
  • Eğitim Saatleri: 11:00-14:00
  • Kursiyer Sayısı: Max 8
  • Ücret: 54.000 TL
  • Ödeme Şekli:
    Kayıt yapıldıktan sonra bir hafta içinde yazılı olarak (mail/faks v.s) bildirilmeyen iptallerde para iadesi yapılmaz. Kursa başka bir tarihte katılabilir. Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 94 - 95 ten arayarak alabilirsiniz.
Detaylı Bilgiler

Neden yapmayı sevdiğiniz iş gerçekten “işiniz” olmasın?

Son derece tatmin edici ve zengin bir içerikle hazırlanmış olan eğitim programımızda tüm katılımcılar ürünleri uzman eğitmen şefle birlikte bire bir uygulamalı ve bireysel olarak yapmaktadır.

Her dersin teorik eğitimi; her teorik eğitimin de pratik uygulaması yapılmaktadır.

Kurs programı Temel pastacılıktan başlayarak tatlı-tuzlu tüm pastane ürünlerini içermektedir.

Ekmekler; mayalı ürünler, yaş pastalar, kurabiye, çikolata, macaron, dekorlama çalışmaları ile butik pastacılığa kadar geniş kapsamlı bir eğitim programıdır.

Son derece tatmin edici ve zengin bir içerikle hazırlanmış olan eğitim programımızda tüm katılımcılar ürünleri uzman eğitmen şefle birlikte bire bir uygulamalı ve bireysel olarak yapmaktadır.

Pastacılığı tüm detayları ile öğrenebileceğiniz, reçetelerin tamamı uygulamalı bir eğitim programıdır. Bu kursu tamamladığınızda ilgi alanınıza veya hedefinize göre ister imalatta çalışın, pastacılıkta ustalaşın; kurabiyeci, poğaçacı, yaş pastacı olun, isterseniz amatör olarak ilgilendiğiniz hobinizi geliştirip sadece sevdikleriniz ve kendiniz için yapın. Evinizde ya da açacağınız butik bir üretim atölyesinde özel siparişler alarak da öğrendiklerinizi yeteneğinizle birleştirip kazanca dönüştürebilirsiniz. 16 yılda binlerce kişinin Temel ve Profesyonel, Genel veya Özel Pastacılık Kursları aldığı atölyemizin sunduğu uygun bütçeli ve kaliteli hizmetten faydalanma fırsatını kaçırmayın... 

Kurs programı Temel pastacılıktan başlayarak tatlı-tuzlu tüm pastane ürünlerini içermektedir.  
E
kmekler; mayalı ürünler, yaş pastalar, kurabiye, çikolata, macaron, dekorlama çalışmaları ile butik pastacılığa kadar geniş kapsamlı bir eğitim programıdır.

Pastacılık Kursu’ denildiğinde ilk akla gelen eğitim merkezi olan Chef’s İstanbul Taksim Atölye olarak bu eğitim için ödeyeceğiniz ücretin karşılığını alacağınızı garanti ederiz.

İsterseniz amatör olarak ilgilendiğiniz hobinizi geliştirip sadece sevdikleriniz ve kendiniz için yapın. Evinizde ya da açacağınız butik bir üretim atölyesinde özel siparişler alarak da öğrendiklerinizi yeteneğinizle birleştirip kazanca dönüştürebilirsiniz. 16 yılda binlerce kişinin Temel ve Profesyonel, Genel veya Özel Pastacılık Kursları aldığı atölyemizin sunduğu uygun bütçeli ve kaliteli hizmetten faydalanma fırsatını kaçırmayın... 

 

Tüm katılımcılara Ticaret odası kayıtlı, Uluslararası geçerli Uygulamalı kurs bitirme sertifikası verilmektedir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CHEF'S İSTANBUL TAKSİM ATÖLYEYİ ARAYABİLİRSİNİZ 0212 244 76 94

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN: TEL. 0(212) 2447694 - 95