İLERİ SEVİYE YAŞ PASTALAR KURSU

Yaş pastacılıkta bir adım öne çıkmaya ne dersiniz!

İLERİ SEVİYE YAŞ PASTALAR KURSU

5 haftada yaş pastanın ustası olun...
  • Dönem: HAFTA İÇİ PROGRAMI
  • Başlangıç Tarihi: 25.04.2024
  • Süre: 5 Hafta
  • Eğitim Günleri: PERŞEMBE - CUMA
  • Eğitim Saatleri: 11:00 - 14:00
  • Kursiyer Sayısı: Max 6 Kişi
  • Ücret: 14.000 TL+KDV
  • Ödeme Şekli:
    Kayıt yapıldıktan sonra bir hafta içinde yazılı olarak (mail/faks v.s) bildirilmeyen iptallerde para iadesi yapılmaz. Kursa başka bir tarihte katılabilir. Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 94-95 ten arayarak alabilirsiniz.
Detaylı Bilgiler

5 haftada yaş pastanın ustası olun...

Yaş pasta çeşitlerine dair öğrenebileceğiniz, tüm reçetelerin tamamı uygulamalı bir eğitim programıdır.5 hafta boyunca her derste birbirinden farklı tekniklerle şık ve lezzetli yaş pastalar ve pasta üstü dekor çalışmaları yapacağız. Pandispanya çeşitlerinden, krema çeşitlerine, krem şanti, ganaj ve şeker hamuru ile süsleme çeşitlerine kadar geniş kapsamlı bir eğitimdir. Porsiyonluk pastalar, keskin kenar, katlı pastalar, farklı şekillerde daha bir çok çeşit pasta yapımını uygulamalı olarak geliştiriyoruz.

'Pastacılık Kursu' denildiğinde ilk akla gelen eğitim merkezi olan Chef's İstanbul Taksim Atölyesi olarak bu eğitim için ödeyeceğiniz ücretin karşılığını alacağınızı garanti ederiz.

Son derece tatmin edici bir içerikle hazırlanmış olan eğitim programımızda tüm katılımcılar ürünleri eğitmen şefle birlikte bire bir uygulamalı ve bireysel olarak yapmaktadır.
Her dersin teorik eğitimi; her teorik eğitimin pratik uygulaması yapılmaktadır. Kontenjan maksimum 6 kişi olup tüm eğitimler uygulamalıdır.

Eğitimlerde kullanılacak malzeme kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.

Tüm kurslarda eğitimi verilen ürünlerin reçeteleri, ders notları yazılı olarak verilmektedir.

Tüm katılımcılara Ticaret odası kayıtlı, Uluslararası geçerli Uygulamalı kurs bitirme sertifikası verilmektedir.

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN: TEL. 0(212) 2447694 - 95