EKMEK KURSU

Mis kokulu boy boy, farklı lezzetlerde taptaze doğal ekmekler yapmaya ne dersiniz?

EKMEK KURSU

Uygulamalı bir kurs olup ekmek hamurunun hazırlanması, mayalandırma tekniği ve pişirme olmak üzere tüm aşamaları uygulamalı olarak öğretilmektedir.
  • Dönem: HAFTA İÇİ PROGRAMI
  • Başlangıç Tarihi: 11.08.2023
  • Süre: 3 Saat
  • Eğitim Günleri: CUMA
  • Eğitim Saatleri: 11:00 - 14:00
  • Kursiyer Sayısı: Max 10 Kişi
  • Ücret: 700 TL + KDV
  • Ödeme Şekli:
    Kayıt yapıldıktan sonra bir hafta içinde yazılı olarak (mail/faks v.s) bildirilmeyen iptallerde para iadesi yapılmaz. Kursa başka bir tarihte katılabilir. Kurs başlama tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirilmeyen iptallerde kursiyer herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Ödeme koşulları ile ilgili bilgiyi atölyemizi 0212 244 76 94-95 ten arayarak alabilirsiniz.
Detaylı Bilgiler

Uygulamalı bir kurs olup ekmek hamurunun hazırlanması, mayalandırma tekniği ve pişirme olmak üzere tüm aşamaları uygulamalı olarak öğretilmektedir.

Cevizli, zeytinli, kepekli, kuru domatesli değişik tatlarda roll ekmekler; İtalyan usulü foccacio, ciabatta,brioche, TAM BUĞDAY EKMEĞİ gibi ev ekmekleri yapılmaktadır. Kendi ellerinizle yoğurarak yaptığınız mis gibi ekmeklerinizi sevdiklerinizle paylaşın.

UNUTMAYIN; Kolesterol, tuz ve suni katkılardan uzak durmak, diyetleriniz ve damak tadınız için en sağlıklısı kendi yaptığınız ve içinde ne olup olmadığını bildiğiniz ekmeklerdir. El yapımı ekmeğin çok kolay ve keyifli olduğunu göreceksiniz.  Kendi ekmeğinizi kendiniz yapın, elde ekmek yoğurmanın; sağlıklı, DOĞAL, lezzetli ve taze ekmek yemenin keyfine varın. Üstelik ekmek makineniz varsa alacağınız bu kurstan sonra evinizde değişik ekmekler deneyebilirsiniz. 

Tüm malzeme tarafimızdan sağlanıyor. Kurs bitiminde ise pişirdiğiniz ekmeklerinizi evinize götürüyorsunuz. 

EL YAPIMI EKMEK HEM SAĞLIKLI, HEM BESLEYİCİ VE DOYURUCU HEM DE ÇOK EKONOMİKTİR. ÜSTELİK MİS GİBİ SICAK EKMEK KOKUSUNU EVDE YAŞAMANIN ZEVKİNİ DE TADARSINIZ.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CHEF'S İSTANBUL TAKSİM ATÖLYEYİ ARAYABİLİRSİNİZ 0212 244 76 94

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ İÇİN: TEL. 0(212) 2447694 - 95